Directie Frans Haarbosch Oude Baan 91
5104 AW Dongen
de.regenboog@wxs.nl
06-40619972
Onderbouwcoördinator Mandy Aerts mandyaerts@deregenboog-goirle.nl
Bovenbouwcoördinator Tom Snels tomsnels@deregenboog-goirle.nl
Intern begeleider Mary Klaassen maryklaassen@deregenboog-goirle.nl
Groep 1/2a Tessa Diederen tessadiederen@deregenboog-goirle.nl
Groep 1/2b Alieke Kerkhof aliekevandeburgt@deregenboog-goirle.nl
Groep 1/2 b Linda Wouters lindavanriel@deregenboog-goirle.nl
Groep 1/2 b Henny Sigmans hennysigmans@deregenboog-goirle.nl
Groep 3 Mandy Aerts mandyaerts@deregenboog-goirle.nl
Groep 4 Pieter Mandemakers pietermandemakers@deregenboog-goirle.nl
Ondersteuning onderbouw Anita van Ostayen anitavanostayen@deregenboog-goirle.nl
Groep 5 Maartje Versluis maartjeversluis@deregenboog-goirle.nl
Groep 6 Tom Snels     tomsnels@deregenboog-goirle.nl
Groep 7 Marjolein van Helmond marjoleinvanhelmond@deregenboog-goirle.nl
Groep 8 Wiene Heerkens wieneheerkens@deregenboog-goirle.nl
Ondersteuning bovenbouw Louise Groot Hulze louisegroothulze@deregenboog-goirle.nl
Gym Ilse van Esch   ilsebeunen@deregenboog-goirle.nl
Concierge     Pierre
en Merijam
congierge@deregenboog-goirle.nl
 
Vrijwilliger techniek Frans van Beurden